Wkładki

Dynamiczny system pomiaru nacisku stóp MediLogicKomputerowy system pomiaru nacisku stopy MediLogic.

Nowoczesne technologie diagnostyczne w leczeniu stóp

 

Systemy MediLogic ze wsparciem komputerowym przeznaczone do nowoczesnej diagnostyki stóp stały się w wielu aspektach kluczem do sukcesu działań podejmowanych przez lekarzy/ techników ortopedów.


Korzystając z systemu MediLogic w celu zmierzenia podeszwowego nacisku stopy i rozkładu masy, użytkownik może precyzyjnie przeanalizować wyniki oraz zapisać informacje o statycznym i dynamicznym obrazie ludzkiej stopy. Dane dotyczące nacisku są niezbędne do przeprowadzenia udanej korekcji stóp, w szczególności w przypadku niebezpiecznych deformacji, takich jak zespół stopy cukrzycowej czy zniekształcenia spowodowane schorzeniami reumatycznymi, a także w przypadku sportowców.

 

Cechy :

  • Wykrywa obszary obciążenia i punkty maksymalnego nacisku na podeszwieTrójwymiarowy obraz przedstawiający punkty największego nacisku pod stopą.
  • Łatwa obsługa, nieskomplikowana procedura pomiarowa, transmisja bezprzewodowa i czytelna prezentacja graficzna umożliwiająca analizę pomiarów
  • Dynamiczny pomiar wewnątrz obuwia przy użyciu elastycznych wkładek pomiarowych (z opcją przed i po zastosowaniu terapii ortotycznej dla porównania wyników)
  • Pomiar można przeprowadzić w dowolnym miejscu, np. podczas uprawiania sportu
  • Dynamiczny pomiar chodu boso lub statyczny pomiar przy użyciu nowoczesnej platformy do pomiaru sił (dostępnej w małym i dużym rozmiarze)